Pronajmi si

Kurty na badminton

Žijeme sportem

Badminton ve vrša sport centru

Badminton se vrací na výsluní raketových sportů! A v našem sportovním centru si jej opravdu užijete – už žádné rány do stropu, u nás si hru skutečně užijete! Ve VRŠA sport centru najdete pět kvalitních a vždy skvěle připravených kurtů v pevné hale s profesionálním povrchem určeným přímo pro tento raketový sport.

K dispozici máte šatny včetně sprch, občerstvení a zázemí ve kterém vám rádi pomůžeme s vašim vybavením. Samozřejmostí je parkování zdarma a skvělá dopravní dostupnost MHD. Pokud nemáte potřebné vybavení, můžete si jej u nás zakoupit či využít naší půjčovny.

Zahraj si již od 250 Kč/hod

Nabízíme ti buď jednorázové vstupné nebo zvýhodněnou předplacenou permanentku. Samozřejmostí je, že v našem kreditovém systému můžeš využit své zaměstnanecké benefity. Pokud jsi naopak student a předložíš svou ISIC kartu, platí pro tebe cena se studentskou slevou. Kurty ti navíc rádi pronajmeme za výhodnou cenu i na celou sezonu.

Prázdninová studentská sleva!

Akce: Kurt od 160 Kč za hodinu. Jsi student? Tak právě pro tebe máme jedinečnou prázdninovou nabídku, se kterou ušetříš nad rámec běžné studentské ISIC slevy. Kolik mě bude stát hodinová cena pronájmu kurtu? Záleží na dni v týdnu a čase pronájmu. V pracovním týdnu od PO do PÁ mezi 7-16 hodinou to bude 170 Kč a mezi 16-22 hodinou 200 Kč. Celý víkend, tedy SO a NE, pak neodolatelných 160 Kč. Jak dlouho akce platí? Pozor, slevu čerpáš sice opakovaně ale platí jen do 31. srpna 2022, tak neváhej a rezervuj si kurt ještě dnes! (A nezapomeň s sebou vzít kamarády)

Široký výběr

Celoročně pro tebe máme připraveno pět badmintonových kurtů v naší pevné hale s profesionálním povrchem určeným přímo pro tento raketový sport. Pro zlepšení tvé hry lze využít služeb naší tenisové školy a profesionálních trenérů.

Doplňkové služby

Kvalitní zázemí s parkováním zdarma a skvělou dostupností MHD v blízkosti metra. K dispozici občerstvení na naší recepci. Prodej či půjčení sportovního vybavení a doplňků, včetně vyplétání badmintonových raket.

Typy povrchů

V našem sportcentru nabízíme profesionální hřiště na badminton, které jsou v provozu celoročně. Všechny tyto kurty prochází pravidelnou kompletní údržbou, abychom zajistili vždy skvěle připravené podmínky pro vaše hraní. Kurty jsou vybaveny profesionálním umělým povrchem určeným přímo pro tento nejrychlejší raketový sport.

Typy hal

V našem areálu se badminton hraje v pevné hale, což je ocelová konstrukce potažená PVC plachtou s vnitřní termoizolační vrstvou. Tato izolace zaručuje příjemné klima i v letních parných měsících. Po celý rok tak v hale panuje příjemné klima pro ničím nerušené sportovní zážitky.

Previous
Next

vyber si čas

Pondělí

7:00 - 22:00

Úterý

7:00 - 22:00

Středa

7:00 - 22:00

Čtvrtek

7:00 - 22:00

Pátek

7:00 - 22:00

Sobota + Neděle

8:00 - 20:00

Důležité věci

Provoz sportovního centra se řídí dle rezervací. Vždy je lepší udělat si on-line či telefonickou rezervaci předem, abys měl jistotu volného kurtu.
Můžeš si samozřejmě přinést své vlastní vybavení, na které jsi zvyklý nebo si u nás zapůjčit to naše. Volba je na tobě.
Hotovostně i bezhotovostně.
Asi bys už měl umět chodit :), ale jinak ne, věkové omezení nemáme.
Bohužel trenéry badmintonu u nás nemáme, ale určitě můžete přijít s nějakým externím.

Měl bys vědět

Nestane se to za jeden den

nevzdávej to bez zkoušení