Žirafa

Tenisová škola

Větší a lepší

Tenisová škola je zpátky

Pokud hledáte skvělou zábavu pro své dítě, už dále nehledejte! Naše tenisová školička Žirafa je tady právě pro Vás. Nabízíme lekce tenisu pro děti plné zábavy, her a aktivit. Vaše děti budou kurzem provádět speciálně trénovaní instruktoři s mnohaletou praxí.

Naše tenisová škola ŽIRAFA je určena pro všechny věkové i výkonnostní skupiny hráčů a hráček. Lekce probíhají ve skupinách i individuálně, a vždy se přizpůsobují Vašim potřebám a kvalitám.

Cílem školičky je hravou formou přispět k rozvoji pohybových dovedností, přiblížit dětem krásný sport, jakým tenis je a pochopitelně si užít spoustu zábavy a to vše za jedny z nejlepších cen v Praze.

Tréninky jsou vedeny kvalitním mladým trenérským kolektivem z řad současných i bývalých hráčů. Děti se učí jednotlivé údery, tenisové situace a hrají své první zápasy. U začátečníků se klade důraz na základní údery, kde se primárně zaměřujeme na techniku. U zkušenějších hráčů se pro změnu více času věnujeme nácviku různých herních situací a zdokonalování všech úderů a získaných tenisových dovedností.

"Opravdu věřím v tvrdou práci, obětavost a sebekázeň."

Hlavním cílem tenisové školičky ŽIRAFA je všestranný rozvoj jak pohybových, tak i postřehových dovedností a osvojení všech důležitých základů tenisové techniky. Nejen s ohledem na věk dětí jsou tréninky v našem pojetí vedeny zábavnou formou tak, aby u dětí vzbudily zájem o tenis a těšily se, až si budou moci tenis se svými kamarády opět zahrát. Během výuky používáme vybavení přizpůsobené věku dětí (mini sítě, dětské rakety, měkké míče a spoustu dalších tenisových pomůcek), abychom našim malým hráčům počátky co nejvíce zpříjemnili.

Výuka a trénínky probíhájí ve skupinkách po čtyřech dětech (u úplně nejmladších hráčů po šesti) tak, abych se trenéři mohli věnovat s dostatečnou péčí a aby bylo možné udržet koncetraci dětí po celou výukovou hodinu.

Trénujte s odborníky a získejte výsledky

Poznejte trenéry

Pavel Kubec

Trenér I. tenisové třídy
trenérská praxe od roku 1998

Libor Basík

Trenér I. tenisové třídy
trenérská praxe od roku 2007

Jitka Laboutková

Trenérka III. tenisové třídy
trenérská praxe od roku 2002

Šance pro tebe

Chceš u nás trénovat? Neváhej nás kontaktovat

Každý si vybere

Efektivní trénink

HeartCreated with Sketch.

Rekreační tenis

Doporučujeme:
- trénink 1 – 2 x týdně s trenérem (individuální nebo skupinový trénink
- sparing 1 x týdně s výkonnostně stejným nebo lepším hráčem
- trénování na tenisové zdi 1 x týdně

1Created with Sketch.

Výkonnostní tenis

Doporučujeme:
- trénink 2 – 3 x týdně s trenérem (individuální nebo skupinový trénink)
- sparing 1 – 2 x týdně s výkonnostně stejným nebo lepším hráčem
- trénování na tenisové zdi 2x týdně

3Created with Sketch.

Sparing

Doporučujeme:
- tréninky 1 – 2x týdně
- pro všechny výkonnostní a věkové stupně
- ve dvojici pod trenérským dohledem nebo jednotlivec s trenérem

Definujt si své osobní tréninkové cíle

Změň svůj život