Pronajmi si

Tenisové kurty

Žijeme sportem

Tenis ve vrša sport centru

Sportovní areál VRŠA sport centrum nabízí široké tenisové vyžití. K dispozici je až 8 tenisových kurtů.

V letní sezóně jsou v provozu čtyři venkovní antukové kurty a jeden tenisový kurt s umělým povrchem. V případě špatného počasí lze využít tři kryté kurty, dva v přetlakové hale a jeden v hale s pevnou ocelovou konstrukcí, všechny tyto kurty jsou s umělým povrchem. Venkovní kurty nemají umělé osvětlení.

V zimní sezóně se k těmto krytým tenisovým kurtům s umělým povrchem přidají dva antukové kurty, které se zakryjí přetlakovou halou. K dispozici máš šatny včetně sprch, občerstvení a zázemí ve kterém ti rádi pomůžeme s tvým vybavením. Samozřejmostí je parkování zdarma a skvělá dopravní dostupnost MHD. Pokud nemáš potřebné vybavení, můžeš si jej u nás zakoupit či využít naší půjčovny. Odborně ti poradíme.

Zahrej si již od 150 Kč/hod

Našim klientům nabízíme jak jednorázové vstupné, tak i výhodné předplacené permanentky. Samozřejmostí je možnost využít tvé zaměstnanecké benefity v našem kreditovém systému. Sezonní rezervace za zvýhodněné ceny.

Široký výběr

Máme pro tebe připraveno až 8 tenisových kurtů s antukovým nebo umělým povrchem, venkovních i krytých v halách s umělým osvětlením. Možnost využití tenisové školy a profesionálních trenérů díky kterým posuneš své dovednosti dále.

Doplňkové služby

Kvalitní zázemí s parkováním zdarma a skvělou dostupností MHD v blízkosti metra. K dispozici občerstvení na naší recepci. Prodej či půjčení sportovního vybavení a doplňků, včetně vyplétání tenisových raket.

Typy povrchů

V našem sportcentru nabízíme několik druhů tenisových povrchů. Antukové tenisové kurty a tenisové kurty s umělým trávníkem. Antukové tenisové kurty jsou v provozu celoročně a před letní sezónou všechny tyto tenisové kurty prochází kompletní údržbou, abychom zajistili vždy skvěle připravené podmínky pro vaše hraní. Tenisové kurty s umělým povrchem (umělý trávník s pískovým vsypem) se liší podkladovým materiálem, na kterém jsou položeny. Tenisové kurty v přetlakové hale a venkovní tenisový kurt jsou položeny na antukovém podloží, a tím je celý povrch měkčí, pomalejší a šetrnější k hráčům. Kurt v pevné hale je položen na asfaltovém povrchu, čímž vyhovuje hráčům, kteří mají raději rychlejší a tvrdší povrchy.

Typy hal

V našem areálu se nachází dva druhy tenisových hal s tenisovými kurty. Pevná hala, což je ocelová konstrukce potažená PVC plachtou s vnitřní termoizolační vrstvou. Tato izolace zaručuje příjemné klima i v letních parných měsících. A dále přetlaková (nafukovací) hala. Tato hala nemá žádnou podpěrnou konstrukci, ale drží pouze díky neustále vháněnému venkovnímu vzduchu. V chladných dnech je přímo tento vzduch ohříván, a tím je hala vytápěna. Elektrický agregát, který vhání vzduch do haly, je jištěn naftovým agregátem, takže i při výpadku elektrického proudu je hala stále funkční. Všechny tenisové kurty v halách jsou pro vás připraveny k celoročnímu využití.

Previous
Next

vyber si čas

Pondělí

7:00 - 22:00

Úterý

7:00 - 22:00

Středa

7:00 - 22:00

Čtvrtek

7:00 - 22:00

Pátek

7:00 - 22:00

Sobota + Neděle

8:00 - 20:00

Důležité věci

Provoz sportovního centra se řídí dle rezervací. Vždy je lepší udělat si on-line či telefonickou rezervaci předem, abys měl jistotu volného kurtu.

Můžeš si samozřejmě přinést své vlastní vybavení, na které jsi zvyklý nebo si u nás zapůjčit to naše. Volba je na tobě.

Hotovostně i bezhotovostně.

Asi bys už měl umět chodit :), ale jinak ne, věkové omezení nemáme.

Samozřejmě. Přijít můžeš buďto se svým trenérem nebo využít služeb jednoho z našich zkušených trenérů.

Měl bys vědět

Nestane se to za jeden den

nevzdávej to bez zkoušení