Pronajmi si

Kurty na plážový volejbal

Žijeme sportem

beach volleyball ve vrša sport centru

Písek, míč, slunce, přátelé, hodně zábavy – to je beach volejbal ve VRŠA sport centru. Písek a míč ti poskytneme my, přátele si přiveď a zábava může začít. V areálu VRŠA sport centra tě čekají dva kvalitní kurty se speciálním pískem. U nás máš možnost sportovního vyžití i relaxace. VRŠA je proto ideálním místem pro hru a tréninky jak pro dospělé tak i mládež.

Kurty na plážový volejbal jsou pro tebe připraveny během letní sezóny. Přijď si sám přesvědčit o kvalitě našich služeb a skvěle si zahrát.

Beach volejbalový areál je začleněn do pěkného prostředí sportovního centra. Kromě dvou beach volejbalových hřišť poskytuje skvělé zázemí a moderní šatny se sprchami. K dispozici máš kromě šatny i občerstvení a zázemí, ve kterém ti rádi pomůžeme s tvým vybavením. Samozřejmostí je parkování zdarma a skvělá dopravní dostupnost MHD.

Zahrej si již od 200 Kč/hod

Našim klientům nabízíme jednorázové vstupné za ty nejlepší ceny v Praze. Kreditový systém pro využití Vašich zaměstnaneckých benefitů.

Široký výběr

V letní sezóně pro vás máme připraveny dva beach volejbalové kurty s pravým pískem pro autentický zážitek z této hry.

Doplňkové služby

Kvalitní zázemí s parkováním zdarma a skvělou dostupností MHD. K dispozici občerstvení na naší recepci a zapůjčení vybavení.

Povrch

V našem sportcentru nabízíme profesionální hřiště na beach volejbal, které jsou v provozu v letní sezóně. Oba tyto kurty prochází kompletní údržbou, abychom zajistili vždy skvěle připravené podmínky pro vaše hraní. Kurty jsou vybaveny pískem určeným přímo pro tento plážový sport.

Kurty

V našem areálu se beach volejbal hraje na venkovních hřištích, které jsou v příjemné prostředí tak, aby jste si mohli hru v klidu a nerušeně užít. Kurty jsou standardizovaných rozměrů a parametrů pro maximální požitek s plážového volejbalu.

Previous
Next

vyber si čas

Pondělí

7:00 - 22:00

Úterý

7:00 - 22:00

Středa

7:00 - 22:00

Čtvrtek

7:00 - 22:00

Pátek

7:00 - 22:00

Sobota + Neděle

8:00 - 20:00

Důležité věci

Provoz sportovního centra se řídí dle rezervací. Vždy je lepší udělat si on-line či telefonickou rezervaci předem, abys měl jistotu volného kurtu.
Můžeš si samozřejmě přinést své vlastní vybavení, na které jsi zvyklý nebo si u nás zapůjčit to naše. Volba je na tobě.
Hotovostně i bezhotovostně.
Asi bys už měl umět chodit :), ale jinak ne, věkové omezení nemáme.
Bohužel trenéry beach volejbalu u nás nemáme, ale určitě můžete přijít s nějakým externím.

Měl bys vědět

Nestane se to za jeden den

nevzdávej to bez zkoušení